Äriplaan

Nõuetekohane äriplaan
kahe nädalaga

Nõuetekohase all peame silmas, et kui vajad äriplaani EASi, Töötukassa, PRIA, panga, investori või enda tarbeks, siis teeme selle koos finantsprognooside ja vajalike lisadega valmis 14 päeva jooksul. Oleme koostanud viimase aasta jooksul kesmiselt 5 äriplaani kuus, mille tulemusena omame teadmisi ja vilumust väga erinevatest valdkondadest. Lastesõimest tööstusliku tootmiseni ja õigusabist ehituseni. Aitame ka juba olemasolevaid plaane viimistleda või kohandada. Blogist võid leida hulgaliselt vajaliku informatsiooni ja näiteid, et ise äriplaan kokku panna, kuid hätta jäädes tead, et oleme valmis aitama!

Äriplaan annab sulle

Võimaluse vältida suuri vigu:

Viimane mida Sa soovid on avastada pärast investeeringuid ja ettevõtte käivitamist, et ärimudel ei olnud juba eos töötav. Äriplaan aitab sul paberi peal veenduda, kas olemasolev idee on mõistlik ellu viia.

Tööriista tasakaalustamaks enda emotsioone:

Esmalt võib äriidee tunduda sedavõrd hea, et suures tuhinas kaotad võime langetada läbimõeldud otsuseid. Mõne aja pärast tekivad kahtlused ja hirm idee headuse suhtes ning kurnatus tulenevalt takistustest, mis pidurdavad idee ellu viimist. Äriplaan aitab sind mõlemas olukorras, et hingata korraks sügavalt sisse ja aru saada miks ja mida sa teed ning kuidas püstitatud eesmärgini jõuda.

Üheselt arusaadava ärimudeli:

Tõenäosus on, et sa ei vii enda ideed ellu üksinda. Partnerid aitavad sul enda idee viia ellu kiiremini, arukamalt ja väiksemate kuludega. Isegi üksinda tegutsedes aitab äriplaan aru saada, et liigud üheselt arusaadavas ja õiges suunas.

Planeerida tegevuskava:

Alustava ettevõtjana on kõige olulisem püstitada eesmärgid, seada prioriteedid ja hinnata tehtud edusamme. Äriplaan aitab Sul läbimõelda mida, kellele ja kuidas sa pakud ning kuidas võimalikult kuluefektiivselt ennast turul kehtestada.

Leida idee elluviimiseks kapital:

Kui sa plaanid idee elluviimiseks raha laenata või küsida toetust, siis selge ja üheselt arusaadav äriidee on selleks ainus võimalus.

Meie pakkumine

Plaan al. 650.- eurot

  • Konsultatsioon
  • Äriplaan ja finantsprognoosid

Mudel + Plaan al. 850.- eurot

  • Konsultatsioon
  • Sihtturule sobiva ärimudeli väljatöötamine
  • Äriplaan ja finantsprognoosid

158 koostatud äriplaani